Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
(2275 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Nastepne...

fotoalbum.ee/photos/NataljaU/sets/266669


to przeciez Ania Purowska,prawda?

Ktos sie chyba powinien skonsultowac z dobrym psychiatra..."szczera Aniu,no rzeczywiscie,bardzo szczerze oszukujesz czlonkow spolecznosci MojaNiderlandia".
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I daruj sobie takie komentarze dla normalnych uzytkownikow

TY SZCZERA DO BOLU KICIARO

"ania33

Utworzony: 04/29/2009 17:10:04
i tutaj sie mylisz .... buhahahahahahah
sa na tym portalu ..... osoby , ktore znaja mnie w realu i moja rodzine .... wiec daruj sobie te glupie komentarze MALOLATKO hmmm no powiedzmy smarkulo

Ocena od AngryCandy: Z czym sie niby myle? Ze zdjecia nie sa Twoje?
Wpisz w google Maria Ignatenko i Ania Purowska i sprawdz sobie, czyje sa "twoje" zdjecia .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
porażka....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
śmiech na sali
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Ciekawi mnie co jest "porazka" i smiechem na sali", bo juz sie pogubilam .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
podawanie sie za kogos kim sie nie jest ,to jest smieszne
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a ja się zastanawiam dlaczego ty się tak nad wszystkim zastanawiasz czyżbyś ponad wszystko chciała zostać trollem ?
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
To moze ty sie zastanow dlaczego ty sie zastanawiasz dlaczego ja sie zastanawiam.

Wyszlo maslo maslane, ale to tylko odbicie puszczonej przez ciebie pileczki w moim kierunku.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no i na tym kończę puszczanie piłeczki i kontynuowanie pustego tematu
Zgłoś wpis
85 Postów
Marta U
(sagowska)
Gaduła
sadze,ze profile sporej czesci osob sa takie a nie inne,gdyz.....pewnie dla nich portal spoleecznosciowy to to samo co portal ....randkowiczow Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas